Wiele firm z branży telefonii komórkowej blokuje urządzenia przenośne do swoich sieci, aby nie mogły uzyskać dostępu do innych sieci komórkowych. W zabezpieczonych w ten sposób telefonach nie można również używać bezpłatnych kart sim. Aby móc korzystać z zablokowanego telefonu z innym operatorem sieci, musisz odblokować telefon przy użyciu specjalnego kodu.

W ostatnich latach w internecie pojawiło się mnóstwo nie zweryfikowanych a wręcz anonimowych stron oferujących usuwanie simlock’a za pośrednictwem specjalnego smsa wysłanego na podany numer, bądź gwarantujących, że zabezpieczenie zostanie usunięte po wpisaniu magicznego kodu z witryny internetowej i kilkukrotnym włączeniu i wyłączeniu telefonu. Oczywiście to bajka. Wiadomo, zawsze znajdzie się ktoś kto zdecyduje się spróbować – czemu nie. Jednak po kilku zmarnowanych godzinach, mocnym poirytowaniu i wycytowaniu wszystkich „łacińskich” słów powszechnie uznawanych za wulgarne – zalecamy skontaktować się z nami. W krótkim czasie i za przystępną cenę rozwiążemy Twój problem simlocka.

Dlatego ważne jest, aby podejść do tematu profesjonalnie, aby odblokować telefon. Możemy szybko i skutecznie odblokować wszystkie marki i modele telefonu. Jest to również korzystne, jeśli odwiedzasz inny kraj i chcesz używać lokalnej karty sim, aby uniknąć kosztownych opłat roamingowych.

phone unlocking rochester medway

iphone unlocking rochester medway